Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Śmierć w stolarni

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności i przyczyny śmierci 59-letniego mężczyzny. Jego ciało znaleziono wczoraj późnym popołudniem w jednym z zakładów stolarskich na terenie powiatu łomżyńskiego.

Zarówno policja jak i prokuratura potwierdza ujawnienie zwłok mężczyzny w zakładzie stolarskim. O tym fakcie policja została powiadomiona wczoraj po godz. 17. Anna Mandziuk z policji mówi, że mężczyzna, które ciało znaleziono miał 59 lat. Mówi też, że policjanci, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łomży, wyjaśniają okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny.
Karolina Szulkowska, Prokurator Rejonowy w Łomży, dodaje, że zlecona zostanie sekcja zwłok mężczyzn, która ma określić przyczyny tej śmierci. Od jej wyników uzależnione będą kolejne działania śledczych.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę