Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadek na obwodnicy Stawisk

Główne zdjęcie
Roztrzaskany przód BMW, którym jechali mieszkańcy Ełku

Trzy osoby trafiły do szpitala po uderzeniu BMW najpierw w barierę energochłonną, a następnie w ciężarowego DAF. Wypadek wydarzył się po północy na obwodnicy Stawisk.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 23-letni kierujący BMW, jadąc w kierunku Grajewa, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewy pas uderzając w barierę energochłonną. Następnie pojazd odbił się od niej, obrócił i doprowadził do zderzenia z jadącym w stronę Łomży ciężarowym dafem. Jadący osobówką mieszkańcy Ełku: kierowca oraz dwie pasażerki w wieku 20 i 30 lat, ze złamaniami oraz ogólnymi potłuczeniami, zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący ciężarówką wyszedł ze zderzenia bez szwanku.
Policja podaje, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia są ustalane.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę