niedziela, 23 lutego 2020 napisz DONOS@

Wypadek na obwodnicy Stawisk

Trzy osoby trafiły do szpitala po uderzeniu BMW najpierw w barierę energochłonną, a następnie w ciężarowego DAF. Wypadek wydarzył się po północy na obwodnicy Stawisk.

Roztrzaskany przód BMW, którym jechali mieszkańcy Ełku
Roztrzaskany przód BMW, którym jechali mieszkańcy Ełku

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 23-letni kierujący BMW, jadąc w kierunku Grajewa, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewy pas uderzając w barierę energochłonną. Następnie pojazd odbił się od niej, obrócił i doprowadził do zderzenia z jadącym w stronę Łomży ciężarowym dafem. Jadący osobówką mieszkańcy Ełku: kierowca oraz dwie pasażerki w wieku 20 i 30 lat, ze złamaniami oraz ogólnymi potłuczeniami, zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący ciężarówką wyszedł ze zderzenia bez szwanku.
Policja podaje, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia są ustalane.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę