Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Kinowy multipleks powstanie w Galeria Veneda

Główne zdjęcie
Galeria Veneda (fot. Echo Investment)

Spółka Echo Investment potwierdza informacje o rozpoczęciu prac projektowych związanych z przebudową Galerii Veneda w Łomży. - W obiekcie ma powstać nowoczesne, wielosalowe kino, a także nowe sklepy, których jeszcze nie ma na lokalnym rynku – odpowiada na nasze pytania Paweł Słupski z Echo Investment.

Galeria Veneda u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego w Łomży została otwarta w marcu 2013 roku. Dysponuje całkowitą powierzchnią 40 tys. mkw. z czego prawie 16 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. Veneda szybko przypadła do gustu mieszkańcom Łomży i okolicy.
- Od trzech lat obiekt notuje wysoką frekwencję, a my cały czas staramy się uzupełniać ofertę i dostarczać marki oczekiwane na lokalnym rynku -  mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment. - Stąd pomysł na przebudowę obiektu i wygospodarowanie miejsca na pierwszy w Łomży kinowy multipleks i kilka nowych sklepów odzieżowych. Jak na razie prace projektowe znajdują się we wczesnej fazie. W IV kwartale br. będziemy mogli przedstawić więcej szczegółów dotyczących tego przedsięwzięcia.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że kilkusalowe kino miałoby powstać na części galerii zajmowanej dziś przez sklep Tesco, który ma co najmniej znacząco ograniczyć zajmowaną powierzchnię.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę