środa, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Kinowy multipleks powstanie w Galeria Veneda

Spółka Echo Investment potwierdza informacje o rozpoczęciu prac projektowych związanych z przebudową Galerii Veneda w Łomży. - W obiekcie ma powstać nowoczesne, wielosalowe kino, a także nowe sklepy, których jeszcze nie ma na lokalnym rynku – odpowiada na nasze pytania Paweł Słupski z Echo Investment.

Galeria Veneda (fot. Echo Investment)
Galeria Veneda (fot. Echo Investment)

Galeria Veneda u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego w Łomży została otwarta w marcu 2013 roku. Dysponuje całkowitą powierzchnią 40 tys. mkw. z czego prawie 16 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. Veneda szybko przypadła do gustu mieszkańcom Łomży i okolicy.
- Od trzech lat obiekt notuje wysoką frekwencję, a my cały czas staramy się uzupełniać ofertę i dostarczać marki oczekiwane na lokalnym rynku -  mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment. - Stąd pomysł na przebudowę obiektu i wygospodarowanie miejsca na pierwszy w Łomży kinowy multipleks i kilka nowych sklepów odzieżowych. Jak na razie prace projektowe znajdują się we wczesnej fazie. W IV kwartale br. będziemy mogli przedstawić więcej szczegółów dotyczących tego przedsięwzięcia.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że kilkusalowe kino miałoby powstać na części galerii zajmowanej dziś przez sklep Tesco, który ma co najmniej znacząco ograniczyć zajmowaną powierzchnię.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0