Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Wakacje z Galerią Bursztynową

Dopadła Cię wakacyjna nuda? Z przyjemnością temu zaradzimy! W najbliższą niedzielę zapraszamy do wspólnej zabawy dzieci, młodzież i dorosłych!

W niedzielę, 7 sierpnia zapraszamy do Galerii Bursztynowej wszystkie dzieci, młodzież oraz dorosłych do wspólnej zabawy. Podczas wakacyjnego dnia w centrum handlowym odbędą się warsztaty edukacyjno-rozrywkowe.

Uczestnicy imprezy będą mogli stworzyć unikatowe torby z płótna oraz indiańskie pióropusze. Tego dnia mnóstwo atrakcji zapewnią także pokazy oraz warsztaty rzeźbiarskie i garncarskie. Dodatkowo dla klientów Książnicy Polskiej malowanie twarzy za darmo!

Zaczynamy od godziny 11.00! Będzie to z pewnością niezapomniany dzień.

www.galeriabursztynowa.com.pl

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę