Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Potrącenie dziecka

Kilkuletnie dziecko bawiące się na poboczu nagle wybiegło na ulicę wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy marki Kia. Rzecz miała miejsce przed godz. 18.00 na ul. Kraska w Łomży. Ulica w tej chwili jest zablokowana. Policja wyjaśnia dokładnie przebieg zdarzenia.

Jak dowiadujemy się od świadków zdarzenia, dziecko bawiło sie na poboczu pod opieką babci. Nagle wybiegło wprost pod nadjeżdżający samochód Kia. Pojazd nie jechał zbyt szybko i dziecko nie doznało większych obrażeń. Uderzyło w bok samochodu i odbiło się od niego.

Mieszkańcy ulicy zgodnie przyznają, że często zdarza się kierowcom jechać szybko w tym miejscu mimo ograniczenia do 30km/h. Ten kierowca jechał raczej przepisowo, dlatego finał zderzenia dziecka z autem nie jest tragiczny.

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę