poniedziałek, 20 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif
tekst płatny

Kupuj taniej oraz wygrywaj wspaniałe nagrody w Galerii Bursztynowej!

Już wkrótce czytelnicy elektronicznego newslettera Galerii Bursztynowej będą mogli skorzystać z dodatkowych rabatów na zakupy w wybranych sklepach. A w najbliższym wydaniu czwartkowych wiadomości Galeria Bursztynowa zdradzi, jak wygrać kamerę sportową!

Galeria Bursztynowa ma dla subskrybentów swojego newslettera wspaniałe informacje. Już wkrótce czytelnicy czwartkowych wiadomości będą mogli skorzystać z dodatkowych kuponów rabatowych na zakupy w wybranych sklepach.

Aby otrzymać specjalne zniżki zapisz się już dziś do newslettera największego w promieniu 120 km centrum handlowego. Sposób zapisania się jest bardzo prosty. Wystarczy kliknąć w link http://galeriabursztynowa.com.pl/newsletter.html, wypełnić wymagane pola i gotowe! Od tego momentu abonenci w każdy czwartek otrzymują informacje o najbliższych wydarzeniach w Galerii Bursztynowej, najnowszych promocjach, a także dowiadują się pierwsi o konkursach.

Już w najbliższym wydaniu newslettera, 4 sierpnia Galeria Bursztynowa zdradzi szczegóły konkursu, w którym do wygrania będzie kamera sportowa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0