Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Kupuj taniej oraz wygrywaj wspaniałe nagrody w Galerii Bursztynowej!

Już wkrótce czytelnicy elektronicznego newslettera Galerii Bursztynowej będą mogli skorzystać z dodatkowych rabatów na zakupy w wybranych sklepach. A w najbliższym wydaniu czwartkowych wiadomości Galeria Bursztynowa zdradzi, jak wygrać kamerę sportową!

Galeria Bursztynowa ma dla subskrybentów swojego newslettera wspaniałe informacje. Już wkrótce czytelnicy czwartkowych wiadomości będą mogli skorzystać z dodatkowych kuponów rabatowych na zakupy w wybranych sklepach.

Aby otrzymać specjalne zniżki zapisz się już dziś do newslettera największego w promieniu 120 km centrum handlowego. Sposób zapisania się jest bardzo prosty. Wystarczy kliknąć w link http://galeriabursztynowa.com.pl/newsletter.html, wypełnić wymagane pola i gotowe! Od tego momentu abonenci w każdy czwartek otrzymują informacje o najbliższych wydarzeniach w Galerii Bursztynowej, najnowszych promocjach, a także dowiadują się pierwsi o konkursach.

Już w najbliższym wydaniu newslettera, 4 sierpnia Galeria Bursztynowa zdradzi szczegóły konkursu, w którym do wygrania będzie kamera sportowa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę