Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Pijany 23-latek potrącił na pasach

Główne zdjęcie
Potrącenie na ul. Rządowej, w piątek. (fot. nadesłane przez czytelnika)

23 lata miał kierowca ciemnego audi A4 combi, który w piątkowe popołudnie potrącił kobietę na przejściu dla pieszych na ul. Rządowej przy Rondzie Kościuszki. Mężczyzna po wypadku odjechał z miejsca zdarzenia. Gdy policjanci ustalili i zatrzymali go okazało się, że był pijany – miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 14. Potrącona kobieta, w wieku około 30 lat, została zabrana do szpitala. Obrażenia których doznała na szczęście nie zagrażały jej życiu. Sprawca wypadku po potrąceniu odjechał. Jak podaje Anna Madziuk z wydziału ruchu drogowego KMP w Łomży, stosunkowo szybko udało się go ustalić i zatrzymać. Okazało się, że to 23-letni mieszkaniec Łomży. Kierowca przyznał się do potrącenia pieszej. Po przewiezieniu na komendę i zbadaniu czy jej trzeźwy wyszło na jaw, że ma ponad pół promila alkoholu w organizmie.
Mężczyzna usłyszał kilka zarzutów – w tym także ucieczki z miejsca zdarzenia i nieudzielenia pomocy poszkodowanej i będzie odpowiadał przed sądem.

Okazuje się, że młody łomżanin to nie jedyny kierowca, który po wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. W niedzielę po południu policjanci otrzymali informację o citroenie leżącym na dachu przy drodze w Starych Kupiskach. Na drodze i poboczu widać było ślady hamowania, ale przy samochodzie nie było jednak kierowcy, który po wypadku musiał uciec. Policja prosi o pomoc świadków zdarzenia. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę