Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Wicemistrzyni Polski w pchnięciu kulą

Główne zdjęcie
Beata Trzonkowska młodzeżowa wicemistrzyni Polski w pchnięciu kulą

Beata Trzonkowska zawodniczka LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, podczas sobotniego konkursu pchnięcia kulą wywalczyła tytuł młodzieżowej wicemistrzyni Polski. Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce, które rozegrano w Jeleniej Górze Trzonkowska pchnęła kulę o wadze 4 kg na odległość 13 metrów i 91 centymetrów. Zawodniczka na drugim miejscu była od początku rozgrywek, a swoje najlepsze pchnięcie wykonała w drugiej kolejce.

Medal wicemistrzyni Polski to trzeci krążek Beaty Trzonkowskiej z Mistrzostw Polski – mówi Andrzej Korytkowksi, prezes LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. - Wcześniejsze dwa medale zdobywała w rzucie dyskiem (2010 i 2012). Natomiast w konkursach pchnięcia kulą zawodniczka zawsze była blisko podium, ale medalu nie udawało się zdobyć. O skali pecha niech świadczą cztery czwarte miejsca, z czego aż 3 razy medal traciła w ostatniej, szóstej kolejce – dodaje Korytkowski.

Beata Trzonkowska jest studentką III-go roku  fizjoterapii na łomżyńskiej PWSIiP, od roku prowadzi też zajęcia z miotaczami (dysk, kula, oszczep) w UKS Liceum Sportowe Łomża.

210407125521.jpg
Foto: Beata Trzonkowska młodzeżowa wicemistrzyni Polski w pchnięciu kulą
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę