Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

To będzie deszczowy poniedziałek

W ciągu poprzedniej doby w okolicach Łomży (stacja IMGW w Marianowie) spadło ok. 15 litrów deszczu na metr kwadratowy powierzchni. To jednak była tylko zapowiedź, tego co czeka nas dzisiaj. Maciej Maciejewski dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega, że miejscami może spaść do 45 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni.

W poniedziałek niemal przez cały dzień zachmurzenie przeważnie duże i opady deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym. Standardowo w województwie powinno spaść po ok. 25 mm deszczu, czyli 25 litrów wody na metr kwadratowy, ale miejscami opady mogą być znacząco wyższe. W drugiej połowie dnia opady mają zanikać. Wydane przez synoptyków ostrzeżenie o opadach ważne jest do godz. 15.00.

Poza tym dziś chłodniej - temperatura maksymalna od 19°C do 22°C. Wiatr rano słaby, później umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę