Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Potracił i uciekł

Główne zdjęcie
Zdjęcie nadesłane przez czytelnika

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy potrącenia pieszej przy ul. Rządowej w okolicach Ronda Kościuszki. Do zdarzenia doszło dziś (w piątek) przed godziną 14. - Kobietę potrącił prawdopodobnie ciemny samochód osobowy o nadwoziu kombi - mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży.

Potrącona kobieta ma około 30 lat. Ranna została przewieziona do szpitala.
Policja prosi też o kontakt wszystkich świadków zdarzenia, lub osoby, które mogą udzielić w tej sprawie informacji. Kontakt telefoniczny z KMP w Łomży: oficer dyżurny 86 4741212, numery alarmowe 997 lub 112

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę