Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Nagrody i premie w ratuszu

Przez cały 2015 rok prezydent Łomży na nagrody dla miejskich urzędników wydał niespełna 12 tysięcy złotych. W tym roku, choć minęło dopiero 6 miesięcy, pula nagród wyniosła już blisko 33 tysiące złotych. Pieniędzy wydano więcej, ale i więcej jest nagrodzonych urzędników.

- W pierwszym półroczu 2016 roku 23 pracownikom Urzędu Miejskiego wypłacono 24 nagrody uznaniowe w łącznej wysokości 32.907 zł brutto – przekazuje Łukasz Czech z ratusza, który kilka miesięcy temu przekazywał nam, że przez cały 2015 rok nagrody w łącznej wysokości 11.845 złotych brutto wypłacono 15 pracownikom Urzędu Miejskiego.
Fundusz nagród w ratuszu, zgodnie z regulaminem wynagradzania pracowników, stanowi pół procenta planowanej na dany rok wielkości środków na wynagrodzenia dla pracowników, ale może być przez prezydenta zwiększony o powstałe oszczędności w budżecie wynagrodzeń z tytuły wypłat zasiłków chorobowych, refundacji PUP za pracowników skierowanych w ramach prac interwencyjnych i robót publicznych, czy udzielanych urlopów bezpłatnych.

Obok funduszu nagród w ratuszu istnieje także fundusz premiowy dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach pomocniczych i obsługi Urzędu Miejskiego.  
- W czerwcu br. 24 pracowników Urzędu Miejskiego, zatrudnionych na stanowiskach pomocniczych i obsługi, otrzymało premie regulaminowe w wysokości od 10% do 50% wynagrodzenia zasadniczego za okres faktycznie przepracowany, na łączną kwotę 17 tys. 81,50 zł brutto – podał Czech.
Premia także przyznawana jest przez prezydenta Łomży na pisemny wniosek kierownika komórki organizacyjnej lub sekretarza miasta. Może wynieść do 50% wynagrodzenia zasadniczego pracownika, a jej wypłata następuje równocześnie z wypłatą wynagrodzenia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę