Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadek pijanego motorowerzysty

28-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym, gdy wywrócił się prowadzony przez niego motorower. Jak się okazało mężczyzna był pijany. Badanie wykazało, że gdy jechał motorowerem w organizmie miał ok. 1,8 promila alkoholu.

Do wypadku doszło w środę przed wieczorem w Mątwicy pod Nowogrodem. Zdarzenie potwierdza policja. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży, mówi, że do wypadku doszło na prostym odcinku drogi.
- Z nieustalonych na razie przyczyn kierujący motorowerem stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się doznając obrażeń ciała – przekazuje. 
Policjantka dodaje, że przeprowadzone badania wykazały, że 28-letni kierowca motoroweru był pijany. Badanie wykazało około 1,8 promila alkoholu w organizmie. Policja wyjaśnia szczegółowo okoliczności zdarzenia.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę