Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Cenny łup

Główne zdjęcie
Skradziony w gminie Śniadowo ciągnik rolniczy był przewożony ciężarówką w kierunku centrum Polski (fot. KWP Białystok)

W połowie lipca z posesji w gminie Śniadowo skradziono ciągnik rolniczy warty około 150 tys. zł. Policjanci już go odzyskali. Znajdował się w ciężarówce, którą w sobotę zatrzymano na drodze krajowej nr 50, prowadzącej z Ostrowi Mazowieckiej w kierunku Góry Kalwarii. W związku z tą kradzieżą zatrzymano dwóch mieszkańców województwa mazowieckiego w wieku 25 oraz 45 lat.

Skradziony w gminie Śniadowo ciągnik rolniczy był przewożony ciężarówką w kierunku centrum Polski (fot. KWP Białystok)
Skradziony w gminie Śniadowo ciągnik rolniczy był przewożony ciężarówką w kierunku centrum Polski (fot. KWP Białystok)

Przy odnalezieniu skradzionego ciągnika marki Deutch–Fahr i schwytaniu jego złodziei współpracowali policjanci z Łomży, Białegostoku, Radomia i Lublina. Z ustaleń policjantów wynikało, że może on być przewożony ciężarówką marki Renault Premium. Samochód ten zatrzymano na drodze krajowej nr 50. Po sprawdzeniu ciężarówki okazało się, że podejrzenia policjantów były uzasadnione. W naczepie pojazdu mundurowi odnaleźli skradziony pojazd marki Deutch–Fahr, który figurował w systemach policyjnych jako utracony na terenie działania łomżyńskiej jednostki Policji. W związku z tą kradzieżą policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców województwa mazowieckiego w wieku 25 oraz 45 lat. Obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty paserstwa, za co zgodnie z kodeksem karnym grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Sąd wobec zatrzymanych zastosował poręczenia majątkowe i dozór Policji.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę