Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

To jeszcze nie upał

Podlaskie i warmińsko-mazurskie to jedyne w Polsce województwa dla których synoptycy nie wydali ostrzeżeń przed upałami. Te wydaje się obowiązkowo, gdy prognozowana temperatura powietrza przekracza 30 °C. U nas dziś ma być do 29°C. Głównie po południu, miejscami przelotne opady deszczu oraz burze z możliwymi opadami gradu. Lokalnie może spaść do 15 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi.

W dzień wiatr słaby, zmienny, w czasie burz możliwe porywy do 60 km/h. W nocy początkowo, jeszcze miejscami przelotne opady deszczu oraz lokalnie zanikające burze. Temperatura minimalna spadnie do 16°C -18°C.
W środę pogoda ma być nie ma identyczna jak dziś. Zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Głównie po południu, miejscami przelotne opady deszczu oraz burze z możliwymi opadami gradu. Lokalnie prognozowana wysokość opadów do 15 mm. Temperatura maksymalna od 26°C do 29°C. Wiatr słaby, zmienny, w czasie burz możliwe porywy do 65 km/h.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę