Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Zaginęła 17-letnia Sylwia

Główne zdjęcie
Zaginiona 17-letnia Sylwia Szymańska. (fot. KPP Zambrów)

Policjanci poszukują 17-letniej Sylwii Szymańskiej. Dziewczyna z Rutek Kossak pod Zambrowem wyszła z domu 7 lipca 2016 ok. godz. 15.00. Do chwili obecnej nie powróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wzrost około 155 cm; waga ok. 50 kg,  szczupła budowa ciała; włosy długie koloru ciemno-blond  (przefarbowane na kolor jasny-blond)

Policaj prosi wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, nr tel. 86 474 19 00 bądź z najbliższą jednostką Policji – telefon lub komórkowy 112.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę