Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Czołówka pod Dębnikami, droga zablokowana.

Pięć osób rannych w tym czworo ciężko po wypadku jaki zdarzył się o 15.59 na drodze 645 pod Dędnikami. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący Seicento na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z pojazdem jadącym od Zbójnej Seatem.

Warunki pogodowe były dobre, ale słońce mogło oślepić kierowcę Seicento i w wyniku tego zjechał na przeciwległy pas ruchu. Policja ustala dokładnie przyczyny wyadku.  Ucerpiało w nim pięć osób. Czworo z nich doznało poważnych obrażeń. Trzy osoby zostały zabrane przez katretki pogotowia ratunkowego z Łomży, dwoje poszkodowanych zabrały dwa śmigłowce lotniczego pogotowia ratunkowego. Droga w tym miejscu jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy leśnymi drogami.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę