Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Angielski za darmo w Linguo

Łomżyńska szkoła języków obcych Linguo już po raz piąty w wakacje i ferie organizuje nieodpłatne zajęcia językowe dla dzieci. Tradycyjnie w programie „wakacyjnych łamańców językowych” gry i zabawy językowe, multimedia edukacyjne, native-speakerzy i mnóstwo uśmiechu. Zapisy się rozpoczynają teraz, a zajęcia od 1 sierpnia.

Jak co roku lektorzy Linguo zapraszają dzieciaki w wieku 4-11 lat. Jednak tym razem program uzyskał wsparcie Wójta Gminy Łomża Piotra Kłysa i przy okazji beztroskiej zabawy realizuje ważne cele społeczne – przekazuje Sylwia Kuczer ze Szkoły Językowej Linguo. - W tym roku wakacyjna przygoda z angielskim jest dodatkowo jednym z elementów wspierających Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Łomża na 2016 rok.  Scenariusze zajęć zawierają bowiem elementy promujące m.in. zdrowy styl życia, zachowania proekologiczne oraz naśladowanie najlepszych wzorców i autorytetów. Część zajęć będzie prowadzona również z udziałem specjalistów w zakresie profilaktyki uzależnień wśród dzieci.

Zapisy do wakacyjnej szkoły angielskiego przyjmowane są w sekretariacie Linguo przy Al. Piłsudskiego 95 w Łomży oraz telefonicznie pod numerem 600 708 201.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę