Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Wygraj jeden z 5 zestawów ubrań i akcesoriów w konkursie Galerii Bursztynowej!

Największe w promieniu 120 km centrum handlowe ogłosiło konkurs. Wystarczy odrobina kreatywnego myślenia, aby wygrać jeden z 5 zestawów ubrań i akcesoriów o wartości kilkuset złotych.

Zadaniem uczestników konkursu pn. „Wygraj jedną z naszych stylizacji”  jest ocena jednego lub maksymalnie dwóch zestawów ubrań i akcesoriów spośród pięciu stylizacji, które przygotowała stylistka Agata Bałdyga, właścicielka marki Doradca Stylu.  Konkursowe stylizacje zostały opublikowane na facebookowym profilu Galerii Bursztynowej i tam należy dokonać swoich wpisów.

Uczestnik w swojej opinii powinien uwzględnić odpowiedzi na pytania: Który produkt najbardziej przyciągnął Twoją uwagę i dlaczego? Na jaką okazję wykorzystałabyś wybraną stylizację? W przypadku, gdy uczestnikiem jest mężczyzna: Na jaką okazję zaproponowałbyś swojej wybrance daną stylizację?

Autor najbardziej pomysłowego i kreatywnego wpisu otrzyma w nagrodę opisaną przez siebie stylizację o wartości kilkuset złotych. Konkurs trwa do 27 lipca br. do północy!

Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie galeriabursztynowa.com.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę