Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Potrącił i odjechał

70-letni mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala po tym gdy jadąc skuterem został potrącony prawdopodobnie przez opla vectrę, którego kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. Do wypadku doszło wczoraj ok. 10.50 na drodze krajowej nr 64 na odcinku Bożejewo – Wizna. Policjanci proszą o pomoc świadków zdarzenia.

Jak informuje Anna Mandziuk z wydziału ruchu drogowego KMP w Łomży 7-letni mężczyzna jechał skuterem od Bożejewa w kierunku Wizny. W pewnym momencie chciał skręcić w lewą stronę w drogę polną. Gdy wykonywał ten manewr został potrącony prawdopodobnie przez opla vectrę, który wyprzedzał jadący za skuterem samochód. Po wypadku kierowca vectry nie zatrzymał się tylko odjechał w kierunku Białegostoku. Ranny kierowca skutera trafił do szpitala w Łomży. Policjanci, którzy ustalają okoliczności tego wypadku proszą o pomoc wszystkich świadków zdarzenia w tym kierowcę samochodu, który jechał za skuterem. Kontaktować można się telefonicznie numer alarmowy - 997 lub 112, lub z oficerem dyżurnym KMP w Łomży: 86 4741212


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę