Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Międzynarodowe wyniki lekkoatletów

Główne zdjęcie
Beata Trzonkowska

Beata Trzonkowska, zawodniczka LŁKS „Prefbetu Śniadowo” Łomża i studentka trzeciego roku fizjoterapii na łomżyńskiej PWSIiP zajęła drugie miejsce w pchnięciu kulą podczas rozgrywanego w słoweńskim Mariborze młodzieżowego meczu Polska - Czechy – Węgry – Słowenia. Wynik to 13.62 m i jak podkreśla Andrzej Korytkowski, prezes klubu wynik być może byłby lepszy, ale część konkursu rozgrywana była w deszczu.

Rafał Pogorzelski
Rafał Pogorzelski

Poza Trzonkowską w międzynarodowych zawodach startował także uczeń drugiej klasy Liceum Sportowego z Łomży Rafał Pogorzelski. Ten zawodnik „Prefbetu” biegł na 2000 metrów z przeszkodami podczas Mistrzostw Europy Kadetów, które rozgrywane były w Tibilisi. Pogorzelski zajął szóste miejsce.

- Nasz zawodnik najpierw w eliminacjach wywalczył 5 miejsce (5:59.60 sek.), a następnie w wolnym z rwanym tempem biegu finałowym (6:00.57) przybiegł jedną lokatę niżej – mówi Korytkowski dodając, że bardzo jest zadowolony z występu swojego zawodnika. - Rafał pobiegł dwa mocne, równe biegi co znaczy, że jest zawodnikiem turniejowym, co w przyszłości może być ważne. Popełnił jeden znaczący błąd w biegu, który kosztował go  2-3 lokaty, ale myślę, że doświadczenie zaprocentuje w następnych ważnych startach.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę