poniedziałek, 23 października 2017 napisz DONOS@

Bezpłatne porady dla seniorów

Stowarzyszenie Wspierania Poradnictwa Obywatelskiego informuje o uruchomieniu przy Biurze Porad Obywatelskich w Łomży Punktu informacyjno-poradniczego dla osób w wieku powyżej 60 lat z terenu woj. podlaskiego. Działania Punktu są dofinansowane przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Punkt mieści się w budynku Starostwa Powiatowego w Łomży przy ul. Szosa Zambrowska 1/27 p. 215. Jest on czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 10-14. W celu umówienia się na wizytę prosimy o wcześniejszy kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem telefonu: 86 216 48 79.

Zachęcamy seniorów do korzystania z bezpłatnych porad w sprawach związanych m.in. z: ubezpieczeniami społecznymi, ochroną zdrowia, orzekaniem o niepełnosprawności, prawem rodzinnym, zadłużeniami. Osobom zainteresowanym oferujemy prezentację i naukę korzystania z e-administracji.

Z porad można korzystać nie tylko w trakcie wizyt bezpośrednich, ale także dzwoniąc pod podany wyżej numer telefonu lub pisząc maila na adres poczty elektronicznej: bpo.lomza@wp.pl

Można także zwrócić się do nas listownie. Listy prosimy kierować na adres: Biuro Porad Obywatelskich ul. Szosa Zambrowska 1/27, I piętro, p. 215.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.bpolomza.pl, gdzie zostanie umieszczony Pakiet informacyjny dla osób 60+ oraz do udziału w szkoleniach poświęconych następującym zagadnieniom: Zdrowie seniora i Senior w rodzinie.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0