Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Marszałek połączy wszystkie PKS-y

Sprawa połączenia działających na terenie województwa podlaskiego PKS-ów jest już przesądzona. Wczoraj marszałek województwa Jerzy Leszczyński rozmawiał o tym z załogą łomżyńskiego PKS-u. Jak wynika z naszych informacji sprawę przedstawiano tak, jakby nie było już drogi odwrotu.

Już wiosną marszałek województwa zapowiada, że jeszcze w tym roku chciałby połączyć wszystkie spółki PKS w regionie. Chodzi o pięć dziś oddzielnych spółek PKS w Białymstoku, Łomży, Suwałkach, Siemiatyczach i Zambrowie, które stanowią własność samorządu województwa. Wszystkie te spółki pięć lat temu zostały nieodpłatnie przekazane samorządowi województwa przez Skarb Państwa. Przekazanie miało je ochronić przed prywatyzacją i zwolnieniami pracowników. Teraz pracownicy PKS-ów obawiają się, że łączenie spółek doprowadzi do zwolnień.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę