Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadki motycyklistów

Dwa wypadki z udziałem motocyklistów to bilans wczorajszego dnia w powiecie kolneńskim. W obu przypadkach uczestnicy ze złamaniami trafili do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność!

Jak podaje oficer prasowy KPP w Kolnie pierwszy z wypadków wydarzył się przed południem na trasie Turośl - Nowa Ruda. Kierujący motorem podczas hamowania na śliskiej nawierzchni drogi stracił nad nim panowanie, po czym przewrócił się i wpadł do przydrożnego rowu. 39-letni kierowca motocykla ze złamaniami trafił do szpitala. Do drugiego zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty doszło po południu około godz. 15.00 w miejscowości Borkowo gmina Kolno. Tym razem kierujący motorem, podczas hamowania przed skrzyżowaniem na drodze piaszczystej, stracił panowanie nad jednośladem i przewrócił się na bok. 35-latek ze złamanym obojczykiem również trafił do szpitala. Dodatkowo okazało się, że nie ma on uprawnień do kierowania motorem i jechał nim bez kasku.
Policjanci z Kolna ustalają szczegółowy przebieg zdarzeń.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę