Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadek na drodze Łomża - Zambrów

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką w okolicach Wygody. Jedna osoba została ranna. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

Na razie nie są znane okoliczności porannego wypadku. Najprawdopodobniej ciężarowa scania jechała w kierunku Łomży, a osobowy ford focus jadący w tym samym kierunku podjął próbę wyprzedzania nie upewniają się czy może wykonać taki manewr. Oba samochody zderzyły się na prostym odcinku drogi w okolicach stacji paliw w Wygodzie. Ford po zderzeniu z ciężarówką ford obrócił się wypadł z drogi i dachował. Jego kierowca ranny został zabrany do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowo przebieg zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę