Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Areszt za uprawę i posiadanie narkotyków

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Policjanci z Zambrowa zlikwidowali nielegalną uprawę konopi i zatrzymali w tej sprawie 31-latka. Zabezpieczono sprzęt do porcjowania i hodowli tych roślin, ponad 0,5 kg konopi i ponad 100 gramów marihuany. Sąd zastosował wobec mężczyzny 3-miesięczny areszt tymczasowy.

Jak podaje oficer prasowy KPP w Zambrowie w czwartek policjanci z tej komendy wkroczyli na teren jednej z zambrowskich posesji. Z ustaleń mundurowych wynikało bowiem, że pod wskazanym adresem znajduje się nielegalna uprawa konopi. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli kilka krzaków konopi, sprzęt do porcjowania i hodowli tych roślin, 114 gramów marihuany oraz 580 gramów suszu roślinnego konopi. W piątek Sąd Rejonowy w Zambrowie zdecydował, że właściele narkotyków mężczyzna w wieku 31 lat najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę