Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Pijany w ciężarówce jechał środkiem „61”.

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 46-letni mężczyzna, który w czwartek wieczorem jechał ciężarówką pomiędzy Rajgrodem a Grajewem. Ciężarowe volvo jechało środkiem drogi zmuszając kierowców jadących w przeciwnym kierunku o ucieczki na pobocze drogi.

Jak przekazuje policja pijanego kierowcę ciężarówki zatrzymał będący po służbie funkcjonariusz białostockiej Policji. Wezwany na miejsce patrol Policji z Grajewa potwierdził, że kierowca ciężarowego volvo jest pijany.  Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie 46-latka. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dziś usłyszał zarzuty. Przed sądem ma odpowiadać nie tylko za jazdę w stanie nietrzeźwości, a także naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę