Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Na skrzyżowaniu zapalił się samochód na gaz

- Zgłoszenie o pożarze samochodu marki Audi 80 otrzymaliśmy o godz. 14.13 – informuje Paweł Leszczyński, młodszy specjalista w wydziale operacyjnym Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, dokąd dotarło zawiadomienie o palącym się samochodzie przed przejściem dla pieszych na skrzyżowaniu ulicy Zawadzkiej z aleją Józefa Piłsudskiego. - Kobieta kierująca pojazdem zdążyła opuścić samochód przed przybyciem zastępu straży pożarnej.

- Nasze działania polegały na ugaszeniu pożaru za pomocą dwóch prądów: wody i piany średniej – kontynuuje kapitan dyżurny KM PSP w Łomży. - Po ugaszeniu samochodu odłączyliśmy akumulator i zakręciliśmy wielozawór instalacji gazowej.

Mirosław R. Derewońko

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę