Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Rezygnacja wiceprezesa miejskiej spółki

Barbara Szymanowska zrezygnowała z pełnienia funkcji wiceprezesa miejskiej spółki śmieciowej. Stanowisko objęła po Kazimierzu Gwiazdowskim, który w listopadzie ubiegłego roku - z listy PiS - został wybrany posłem na Sejm RP.

Jeszcze w ubiegłym tygodniu wiceprezes ZGO widniała w dostępnych na stronach Ministerstwa Sprawiedliwości wypisach z KRS, ale Grzegorz Daniluk z ratusza podaje, że 23 maja 2016 r. złożyła rezygnację, którą rada nadzorcza spółki przyjęła. Funkcję wiceprezesa zarządu ZGO pełniła do 18 listopada 2015 roku. 
Po rezygnacji Szymanowskiej zarząd spółki stał się jednoosobowy. Było to możliwe, dzięki wcześniejszym zmianom w umowie spółki, które zostały wpisane do KRS 21 kwietnia 2016 r.

Barbara Szymanowska to także główna księgowa tej miejskiej spółki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę