Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Pijany wypadł ze śmieciarki

O nietypowym wypadku informują policjanci z Kolna. Podczas skrętu śmieciarki na jezdnię wypał 52-letni mężczyzna, który jechał stojąc na stopniu z tyłu pojazdu. Jak się okazało był kompletnie pijani.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz.9.00 w rejonie skrzyżowania ulic Sobieskiego i Polnej w Kolnie. Podczas skrętu śmieciarki w lewo jeden z dwóch mężczyzn stojących na stopniach z tyłu śmieciarki  spadł z pojazdu. 52-latek doznał urazu nogi i został przewieziony do szpitala.
- W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że miał on około 2 promile alkoholu w organizmie – podaje policja w Kolnie zaznaczając, że pozostali dwaj panowie – kierowca i drugi mężczyzna stojący na stopniu z tyłu śmieciarki - byli trzeźwi.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę