Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Reprezentanci z Łomży

Główne zdjęcie
Beata Trzonkowska i Rafał Pogorzelski

Beata Trzonkowska i Rafał Pogorzelski to zawodnicy LŁKS „Prefbetu Śniadowo” Łomża, którzy w piątek będą reprezentować Polskę na międzynarodowych imprezach sportowych. Trzonkowska wystąpi meczu reprezentacji młodzieżowych Polska – Czechy – Słowenia - Węgry, a Pogorzelski pobiegnie na Mistrzostwach Europy Kadetów.

Mecz reprezentacji młodzieżowych Polska – Czechy – Słowenia – Węgry zostanie rozegrany w Mariborze w Słowenii. Beata Trzonkowska wystartuje w konkurencji pchnięcie kulą.
Natomiast Mistrzostwach Europy Kadetów, podczas których w biegu eliminacyjnym na dystansie 2000 metrów z przeszkodami wystartuje Rafał Pogorzelski rozgrywane będą w stolicy Gruzji, Tibilisi. 
- U Beaty startuje 8 osób (po 2 z każdego kraju) i myślę, że miejsca 3-4 to byłby doby występ. W przypadku Rafała oceniam, że awans do finału to plan minimum, a w finale ze względu na niezbyt mocny finisz, miejsce w pierwszej ósemce by mnie w pełni zadowoliło – podaje Andrzej Korytkowski prezes i trener klubu.

Korytkowski dodaje, że na początku lipca inny zawodnik klubu Piotr Łobodziński zajął miejsce 16 miejsce podczas Mistrzostw Europy w Biegu Górskim, które rozegrano we Włoszech. 
- Bardzo cieszą starty międzynarodowe, bo to prestiż  oraz świetna  promocja dla klubu i naszego miasta – podkreśla Korytkowski.

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę