Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@

Przyspieszenie na Szosie Zambrowskiej

Główne zdjęcie
ul. Szosa Zambrowska

Łomżyński oddział Unibep Bielsk Podlaski złożył najkorzystniejszą ofertę na budowę drugiej nitki Szosy Zambrowskiej. Inwestycja - pomiędzy rondem W. Lutosławskiego a skrzyżowaniem z ulicą Księżnej Anny - ma kosztować mniej niż 2,5 mln zł i zakończy się w połowie listopada tego roku.

Wraz z dobudową brakującego dziś fragmentu drugiej nitki ulicy Szosy Zambrowska drogowcy mają także zbudować dwa skrzyżowania, zatokę autobusową oraz ścieżki rowerowe, chodniki i zjazdy. 
O miejskie zlecenie na te prace starało się pięć firm. Najtańszą i jak uznali miejscy urzędnicy najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Unibep Bielsk Podlaski oddział drogowy w Łomży. Prace łącznie wycenili na 2 miliony 488 tysięcy 977 złotych i 95 groszy.  

Dodajmy, że w trakcie procedury przetargowej ratusz skrócił terminy składania ofert i realizacji inwestycji. Początkowo zakończenie prac planowano dopiero na koniec listopada przyszłego roku, ale według nowego harmonogramu ma ono nastąpić do 15 listopada 2016 r.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę