Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Podryw czy napad?

Dwaj mężczyźni będą przed sądem odpowiadać za usiłowanie rozboju. Do zdarzenia doszło w poniedziałek około południa, w zambrowskim sklepie. Jak relacjonuje policja do sklepu weszło dwóch mężczyzn, z których jeden zaczął rozmawiać ze sprzedawczynią, chcąc się z nią umówić. Gdy usłyszał zdecydowaną odmowę zdenerwował się i zaczął wołać, że jest to napad.

Policjanci podają, że mężczyzna zażądał pieniędzy i poprzewracał towar w sklepie, ale gdy sprzedawczyni zaczęła krzyczeć on i jego kompan uciekli. 
W wyniku natychmiastowych działań policjanci bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali jednego z nich. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Zambrowa. Po kilku godzinach zatrzymany został także drugi mężczyzna, którym okazał się jego 36-letni brat. 
Jako środki zapobiegawcze sąd zastosował wobec nich dozór policji oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę