Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Fabiański szefem Rady Nadzorczej MPWiK

Na pierwszym posiedzeniu nowej Rady Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Łomży, rozpoczętym w środę o godz. 10 w siedzibie miejskiej spółki przy ul. Zjazd, członkowie RN MPWiK nowym przewodniczącym wybrali mecenasa Remigiusza Fabiańskiego z Łomży. - Nie przewidujemy zmian personalnych, jeśli chodzi o osoby zarządzające spółką miejską – powiedział nam w przerwie zebrania przewodniczący RN MPWiK Remigiusz Fabiański. - Zarząd jest prawnie funkcjonującym organem.

Przypomnijmy, że 21. czerwca prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski powołał czterech „swoich” członków do Rady Nadzorczej MPWiK na 3-letnią kadencję. Są to prawnicy: Remigiusz Fabiański, Adam Robert Wiński, Arkadiusz Jabłoński i Maciej Lewandowski. Ponadto w nowej Radzie Nadzorczej zasiadają dwaj przedstawiciele załogi MPWiK: Janusz Wszeborowski i Karol Miśkiewicz.

Pierwsze posiedzenie nowej Rady Nadzorczej MPWiK zostało przerwane do 21. lipca. Na wniosek przewodniczącego RN, zarząd MPWiK ma przygotować dokumentację projektu remontu oczyszczalni i kosztorys oraz uzasadnienie, w jakich okolicznościach i dlaczego Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska odrzucił wniosek o dofinansowanie łomżyńskiego MPWiK. 

Mirosław R. Derewońko


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę