środa, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Pada i będzie padać

W ciągu ostatniej godziny 1 litr, w ciągu ostatnich 6 godzin ponad 8 litrów, ciągu minionej doby 17 litrów, a w ciągu tygodnia już ponad 50 litrów wody deszczowej spadło na każdy metr kwadratowy powierzchni ziemi w okolicach Łomży. Deszcz na dziś powoli się kończy – w Łomży może padać jeszcze do południa, a później przyjdą przejaśnienia - ale zdaniem synoptyków deszczowa pogoda utrzymać się ma co najmniej do soboty.

Dziś w pogodzie wiele dziać się nie powinno. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, a temperatura maksymalna wyniesie 22°C. W nocy zachmurzenie duże i umiarkowane. Lokalnie opady deszczu. Nad ranem miejscami silne zamglenia oraz lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od 11°C do 14°C. Wiatr słaby, zmienny.

W czwartek zachmurzenie duże, okresami umiarkowane. Opady deszczu, na południu województwa, miejscami o natężeniu umiarkowanym i tam prognozowana ich wysokość, lokalnie do 15 mm. Temperatura maksymalna od 18°C do 20°C. Wiatr słaby, na ogół z kierunków północnych.

Opady deszczu sprawiły że powoli podnosi się także poziom wody w Narwi. W okolicach Łomży na wodowskazie jest już 88 cm. To o 5 cm więcej niż dwa dni temu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0