Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Pada i będzie padać

W ciągu ostatniej godziny 1 litr, w ciągu ostatnich 6 godzin ponad 8 litrów, ciągu minionej doby 17 litrów, a w ciągu tygodnia już ponad 50 litrów wody deszczowej spadło na każdy metr kwadratowy powierzchni ziemi w okolicach Łomży. Deszcz na dziś powoli się kończy – w Łomży może padać jeszcze do południa, a później przyjdą przejaśnienia - ale zdaniem synoptyków deszczowa pogoda utrzymać się ma co najmniej do soboty.

Dziś w pogodzie wiele dziać się nie powinno. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, a temperatura maksymalna wyniesie 22°C. W nocy zachmurzenie duże i umiarkowane. Lokalnie opady deszczu. Nad ranem miejscami silne zamglenia oraz lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od 11°C do 14°C. Wiatr słaby, zmienny.

W czwartek zachmurzenie duże, okresami umiarkowane. Opady deszczu, na południu województwa, miejscami o natężeniu umiarkowanym i tam prognozowana ich wysokość, lokalnie do 15 mm. Temperatura maksymalna od 18°C do 20°C. Wiatr słaby, na ogół z kierunków północnych.

Opady deszczu sprawiły że powoli podnosi się także poziom wody w Narwi. W okolicach Łomży na wodowskazie jest już 88 cm. To o 5 cm więcej niż dwa dni temu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę