Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nowy instytut „Państwówki”

Główne zdjęcie
PWSIiP w Łomży

Instytutu Prawa i Administracji to siódmy już instytut w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Uchwałę o utworzeniu nowego Instytutu podjął Senat „Państwówki”.

Nowy Instytut prowadzi studia na kierunku Administracja I i II stopnia oraz studia podyplomowe Służby, inspekcje i straże w systemie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Dyrektora Instytutu został dr hab. Krzysztof Prokop.
Poza Instytutem Prawa i Administracji w łomżyńskiej PWSIiP działają także instytuty: informatyki i automatyki, technologii żywności i gastronomii, medyczny, wychowania fizycznego, przedsiębiorczości oraz społeczno-humanistyczny, które w sumie oferują studia na 12 różnych kierunkach. Na trzech kierunkach - pielęgniarstwie, informatyce i administracji - można robić tu magisterki. Pozostałe to studia tzw. pierwszego stopnia, które kończą się zdobyciem tytułów licencjata lub inżyniera.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę