Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Policjanci na rowerach

Główne zdjęcie
Łomżyńscy policjanci i ich rowery. (fot. KWP Białystok)

W Łomży ruszyły policyjne patrole rowerowe. Jak. Policjanci na rowerach pojawiać się będą między innymi w parkach, na osiedlowych uliczkach oraz w miejscach wskazanych przez mieszkańców na „Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”. - Policjanci na rowerach swoją obecnością z jednej strony oddziałują prewencyjnie, ale są również przygotowani do tego, aby podejmować interwencje wobec osób łamiących prawo - podaje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy komendy w Łomży informując, że do dyspozycji jednostki są dwa jednoślady.

Rowerowe patrole policji w Łomży wystartowały wczoraj.
- Osoby zainteresowane, które spotkają na swojej drodze policjantów na rowerach mogą podejść, poprosić o pomoc czy interwencję lub przekazać swoje sugestie na temat bezpieczeństwa w danym rejonie miasta – przekazuje Szlesińska zaznaczając, że tego typu służbę pełnią funkcjonariusze Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę