Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Kierowco omiń Konarzyce... przez tydzień

- Ponad 40 minut jechałem przez Konarzyce – mówi jeden z mieszkańców Łomży, który po godzinie 8. rano wyjeżdżał z Łomży do Warszawy. - Korek sięga kilku kilometrów i to w obie strony. Okazuje się, że utrudnienia w Konarzycach potrwają co najmniej tydzień.

Za gigantyczny korek w Konarzycach odpowiadają drogowcy, którzy w samym środku miejscowości naprawiają pobocze jezdni drogi wojewódzkiej nr 677.  Ruch samochodów w tym miejscu odbywa się wahadło i jest sterowany sygnalizacją świetlną.
Prace prawadzone sa na zlecenie Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich i mają potrwć co najmniej do końca tygodnia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę