Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Uszkodzony samochód po ulewie nad Łomżą

Intensywne opady deszczu sprawiły, że na ul. Wojska Polskiego obok Kina Millenium i ul. Polowej wybiły studzienki kanalizacyjne. Do pierwszej wpadł samochód uszkadzając sobie zawieszenie.

Około godz. 13.40 padał intensywnie deszcz. Na ulicach utworzyły się duże kałuże wodne. Na ul. Wojska Polskiego wybiły dwie studziennki kanalizacyjne: naobok Kina Millenium i na wylocie ul. Polowej. Jak dowiadujemy się od świadków zdarzenia, pracujących nieopodal robotników, w deszczu od ronda zjeżdżał TIR i na wysokości Kina Millenium słychać było głośny huk. Zaraz za nim jechał osobowy Volkswagen, kótry prawdopodobnie tylnym kołem wpadł do studzienki kanalizacyjnej. W wyniku tego zdarzenia tylna oś została przy tym kole wyrwana, pękło tylne koło a pojazd nie nadaje sie do jazdy. Policjanci przybyli na miejsce zdarzenia nałożyli pokrywę.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę