Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Nie zmieścił się w zakręcie?

Volvo skręcając z ul. Zawadzkiej w ul. Mazowiecką nie zmieściło się w zakręcie i ścięło słup oświetleniowy i jeden ze znaków drogowych. Zanim na miejsce dotarli pierwsi policjanci kierowca samochodu odjechał. Rozbite auto znaleziono kilka uliczek dalej, a teraz policjanci ustalają kto nim kierował i jak to się stało, że auto nie zmieściło się w zakręcie.

Do nietypowego zdarzenia doszło po godz. 12. Ścięty przez samochód metalowy słup oświetleniowy spadł na jednię zaledwie kilka metrów obok zaparkowanych tam aut.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę