Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Grodzki zastąpi Trojanowskiego. Senat PWSIiP zatwierdził nowego kanclerza

Główne zdjęcie
Pożegnanie kanclerza PWSIiP Henryka Trojanowskiego

Andrzej Grodzki dotychczasowy radca prawny Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży obejmie fotel kanclerza tej uczelni po odchodzącym na emeryturę Henryku Trojanowskim. W piątek zgłoszonego przez rektora uczelni kandydata na nowego kanclerza pozytywnie zaopiniowała senat PWSIiP. Kanclerz Grodzki funkcję obejmie od 1 sierpnia.

Henryk Trojanowski kanclerzem PWSIiP w Łomży był od początku uczelni, która powstała w 2004 roku. Andrzej Grodzki jest również jej pracownikiem od 12 lat.

W piątek odbyło się ostatnie posiedzenie senatu uczelni kadencji 2012-2016. 
- W jego trakcie rektor PWSIiP, dr hab. Robert Charmas podziękował Henrykowi Trojanowskiemu, dotychczasowemu kanclerzowi za długoletnią i owocną pracę na rzecz uczelni - przekazuje Marta Biedrzycka z PWSIiP w Łomży. 
Kanclerz Trojanowski 1. sierpnia przechodzi na emeryturę i tego dnia stanowisko to obejmie dotychczasowy radca prawny uczelni mec. Andrzej Grodzki. Jego kandydaturę na piątkowym posiedzeniu pozytywnie zaopiniowali członkowie senatu uczelni. 
- Rektor argumentując wybór mecenasa na stanowisko kanclerza podkreślił, że jest to człowiek godny zaufania, przedsiębiorczy, kreatywny, który z determinacją dąży do celu - podała Biedrzycka.
Nowy kanclerz w Łomży znany jest przede wszystkim ze swojego udziału w wyborach na prezydenta miasta w 2010 roku. Został zgłoszony przez utworzone przed wyborami Stowarzyszenie Łomżyńskie Filary i zdobywając poparcie 11,64% wyborców, zajął czwarte miejsce. Poza tym jest też prezesem Instytutu Szkoleń i Analiz Gospodarczych SA, a w tym roku został powołany przez prezydenta Łomży najpierw do rady nadzorczej miejskiej spółki śmieciowej ZGO, a następnie po odwołaniu z niej do RN Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży, gdzie objął funkcję wiceprzewodniczącego.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę