Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zderzenie na skrzyżowaniu

Jedna osoba została przewieziona do szpitala po zderzeniu dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Sikorskiego w Łomży. Na miejscu pracują jeszcze policjanci i są utrudnienia w ruchu.

Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa volkswageny passaty. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że prawdopodobnie jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Policja prosi o ostrożną jazdę i przypomina, że przelotne opady deszczu znacząco pogarszają warunki drogowe.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę