czwartek, 14 grudnia 2017 napisz DONOS@

Kolejny Turniej Strzelecki już za nami

Dnia 22 czerwca 2016r. odbył się już VII Turniej Strzelecki Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łomża. Jak co roku w turnieju wzięły udział: Placówka Pieczy Zastępczej „Korczakówka” w Ostrołęce, Dom Dziecka w Białowieży, Centrum Placówek Wychowawczych w Zambrowie oraz gospodarze spotkania Placówka Opiekuńczo Wychowawcza w Łomży.

Dyrektor Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Łomży Pani Inga Kolaska przywitała przybyłych gości: Jego Ekscelencję Biskupa Tadeusza Bronakowskiego,  Pana Krzysztofa Jankowskiego dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Łomży, Pana Edwarda Jarotę  dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Pana  Jacka Nowakowskiego specjalistę pracy z rodziną z  Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży, Pana Wiesława Jagielaka dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomży oraz Panią Edytę Kowalewską z Ośrodka Adopcyjnego w Łomży. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Jego Ekscelencja Biskup Tadeusz Bronakowski.


Po uroczystym otwarciu odbyły się zawody w strzelaniu. Wyłoniono zwycięzców w kategorii grupowej jak i indywidualnej dziewcząt i chłopców.  Drużynowo I miejsce zajęła drużyna z Centrum Placówek Wychowawczych w Zambrowie,  II miejsce Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Łomży, III przypadło drużynie z Placówki Pieczy Zastępczej „Korczakówka” w Ostrołęce oraz IV miejsce zajęła drużyna z Domu Dziecka z Białowieży. Indywidualnie w grupie dziewcząt: I miejsce- Anna Dębnicka, II miejsce – Natalia Suchodoła i  III miejsce – Marta Wiatr. Natomiast w grupie chłopców zwycięskie I miejsce zajął Damian Szczudełek,  II miejsce –Krzysztof Sienkiewicz, a III miejsce Michał Zieliński.


Podczas rozgrywanych zawodów przybyli goście i pozostali uczestnicy mogli uczestniczyć w innych grach i zabawach sportowych. Po wyczerpującej walce czekał na zawodników i osoby dopingujące poczęstunek w formie grilla, słodycze i napoje.


Składamy serdeczne podziękowania wszystkim przybyłym gościom za świetną zabawę, rywalizację i wspólnie spędzony czas. 
Firmie Fargotex w Łomży dziękujemy za okazane serce i ufundowanie nagród
dla uczestników zawodów. 

opr. Izabela Zakrzewska

 

 

Marek Osowiecki
cz, 07 lipca 2016 11:34
Data ostatniej edycji: cz, 07 lipca 2016 11:56:20

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0