Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Kolejny Turniej Strzelecki już za nami

Dnia 22 czerwca 2016r. odbył się już VII Turniej Strzelecki Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łomża. Jak co roku w turnieju wzięły udział: Placówka Pieczy Zastępczej „Korczakówka” w Ostrołęce, Dom Dziecka w Białowieży, Centrum Placówek Wychowawczych w Zambrowie oraz gospodarze spotkania Placówka Opiekuńczo Wychowawcza w Łomży.

Dyrektor Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Łomży Pani Inga Kolaska przywitała przybyłych gości: Jego Ekscelencję Biskupa Tadeusza Bronakowskiego,  Pana Krzysztofa Jankowskiego dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Łomży, Pana Edwarda Jarotę  dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Pana  Jacka Nowakowskiego specjalistę pracy z rodziną z  Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży, Pana Wiesława Jagielaka dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomży oraz Panią Edytę Kowalewską z Ośrodka Adopcyjnego w Łomży. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Jego Ekscelencja Biskup Tadeusz Bronakowski.


Po uroczystym otwarciu odbyły się zawody w strzelaniu. Wyłoniono zwycięzców w kategorii grupowej jak i indywidualnej dziewcząt i chłopców.  Drużynowo I miejsce zajęła drużyna z Centrum Placówek Wychowawczych w Zambrowie,  II miejsce Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Łomży, III przypadło drużynie z Placówki Pieczy Zastępczej „Korczakówka” w Ostrołęce oraz IV miejsce zajęła drużyna z Domu Dziecka z Białowieży. Indywidualnie w grupie dziewcząt: I miejsce- Anna Dębnicka, II miejsce – Natalia Suchodoła i  III miejsce – Marta Wiatr. Natomiast w grupie chłopców zwycięskie I miejsce zajął Damian Szczudełek,  II miejsce –Krzysztof Sienkiewicz, a III miejsce Michał Zieliński.


Podczas rozgrywanych zawodów przybyli goście i pozostali uczestnicy mogli uczestniczyć w innych grach i zabawach sportowych. Po wyczerpującej walce czekał na zawodników i osoby dopingujące poczęstunek w formie grilla, słodycze i napoje.


Składamy serdeczne podziękowania wszystkim przybyłym gościom za świetną zabawę, rywalizację i wspólnie spędzony czas. 
Firmie Fargotex w Łomży dziękujemy za okazane serce i ufundowanie nagród
dla uczestników zawodów. 

opr. Izabela Zakrzewska

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę