Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Harmonogram XI Ogólnopolskich Warsztatów Muzycznych

Poniżej jest umieszczony skrócony harmonogram Warsztatów i bardziej szczegółowy do pobrania

 

W tym roku uczestnicy Warsztatów będą zakwaterowani w Bursie Szkolnej nr 2 w Łomży (ul Stacha Konwy 13, 18-400 Łomża. tel. (086) 216 30 42        (już od godz. 8:00 w dn.16.08.2016 r.)

Uroczyste otwarcie Warsztatów - 16 sierpnia 2016 r. o godz. 13:30 w Sali Koncertowej PSM I i II stopnia w Łomży.

O godzinie 19:00 dyrektor Teatru Lalki i Aktora (współorganizator koncertu) zaprasza na występ zespołu góralskiego „Orawianie” z Lipnicy Wielkiej. Koncert jest otwarty dla wszystkich mieszkańców Łomży.

Wcześniej w godzinach 14:00 – 17:00 w gmachu Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Łomży planowane są warsztaty, na których młodzież i chętni mieszkańcy Łomży będą mogli zapoznać się ze sztuką ludową z Orawy: rys etnograficzny, tańce, gwara, nauka malowania na szkle. Będą to zajęcia zarówno teoretyczne, jak i praktyczne.

Warsztatom będzie towarzyszyć wystawa prac młodych artystów z Liceum Plastycznego w Łomży.

Wszystkie zajęcia grupowe w trakcie Warsztatów są możliwe do obserwacji przez mieszkańców Łomży.

21 sierpnia uczestnicy warsztatów będą mogli zapoznać się z częścią historii okolicznych ziem uczestnicząc w wycieczce do Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka.

23 sierpnia o godzinie 17:00 koncert w posiadłości Lutosławskich w Muzeum Przyrody w Drozdowie w wykonaniu uczestników Warsztatów. Zapraszamy wszystkich melomanów.

24 sierpnia o godzinie 17:00 koncert finałowy Warsztatów. W programie taniec, śpiew, utwory instrumentalne solowe, kameralne i orkiestrowe. Młodzież uczestnicząca w Warsztatach podsumuje tym koncertem swoją intensywną, niezwykle owocną pracę i zaprezentuje to, czego nauczyła się 
podczas warsztatów.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę