Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny finał poszukiwań

Mimo zakrojonej na szeroką skalę akcji poszukiwawczej i zaangażowania wielu osób nie udało się uratować poszukiwanego 22-letniego mieszkańca Łomży. Młody mężczyzna oddalił się z domu w niedzielę. Wczoraj po południu jego ciało odnalazł jeden z ratowników zaangażowanej w poszukiwania Grupy Ratowniczej „Nadzieja”.

Młody mężczyzna popełnił samobójstwo.

To była już kolejna akcja poszukiwawcza w którą angażowani są ratownicy z działającej przy parafii pw. Krzyża Świętego Łomży GR „Nadzieja”. Grupa na poszukiwania skierowała 18 ratowników i trzy pojazdy w tym terenowego landrovera, który ułatwia przemieszczanie się ratowników w terenach trudno dostępnych. Niestety czasami, mimo zaangażowania wielu osób – także strażaków ochotników i policjantów - nie udaje się o czasie nadejść z pomocą. Tak było wczoraj i tak było w połowie czerwca, gdy poszukiwano mężczyzny zaginionego w gminie Śniadowo.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę