Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Utrudnienia w ruchu na drodze do Zambrowa

Na drodze krajowej nr 63 Łomża – Zambrów doszło do zdarzenia dwóch samochodów osobowych. Na szczęście nikomu z jadących nimi nic się nie stało, ale są utrudnienia w ruchu i samochody przepuszczane są wahadłowo.

Do zdarzenia doszło około 15.30. Jak wynika z pierwszych ustaleń policji doszło tu do najechania na tył pojazdu. Po stłuczce jeden z samochodów – opel zafira na kolneńskich numerach rejestracyjnych – zjechał do przydrożnego rowu i zatrzymał się na skarpie. 
Na szczęście nikomu z podróżujących samochodami nic złego się nie stało i policja zderzenia kwalifikuje nie jako wypadek drogowy lecz kolizję.

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę