Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Pieniądze z dopłat do ziemi na kontach rolników

Główne zdjęcie
fot. ARiMR Łomża

1 miliard 167 milionów 502 tysiące 620 złotych – tyle w sumie wyniosły wypłaty jakie w ramach systemów wsparcia bezpośredniego za 2015 rok na konta rolników z województwa podlaskiego przelała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Podlaski oddział regionalny ARiMR poinformował, że właśnie zakończona została kampania dotycząca realizacji tych płatności.

W 2015 r. do oddziału regionalnego ARiMR, którego główna siedziba znajduje się w Łomży, wpłynęło 81 tysięcy 335 wniosków o przyznanie płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego. Po ich sprawdzeniu wsparcie uzyskało 99,9% wszystkich beneficjentów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę