Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Prezes Kulesza wrócił (na krótko?) do ŁKS 1926 Łomża

Główne zdjęcie
Jarosław Kulesza

Jarosław Kulesza były prezes ŁKS 1926 Łomża i Jerzy Kierażyński, były wiceprezes klubu, którzy kilka tygodni temu złożyli rezygnację z zasiadania we władzach klubu, tymczasowo wycofali swoje rezygnacje. Taki posunięcie ma umożliwić klubowi podpisanie umów m.in. z władzami miasta Łomża, które zdecydowały się przekazać dodatkowe 150 tys. zł na udział drużyny klubu w trzecioligowych rozgrywkach piłkarskich.

Decyzje o wycofaniu rezygnacji obu działaczy piłkarskich zapadły podczas wczorajszej trzeciej już części posiedzenia Walnego Zgromadzenia Członków klubu, po tym jak się okazało, że po ich rezygnacjach nie było nikogo chętnego do przejęcia władzy w ŁKS 1926 Łomża. Zarówno prezes Kulesza jak i wiceprezes Kierażyński zgodzili się wrócić do władz na kilka tygodni, by w imieniu klubu móc podpisać przygotowane już umowy ze sponsorami i miastem, po czym mają odbyć się kolejne wybory.

Dodajmy, że Kulesza to nie tylko prezes klubu, ale także dotychczasowy główny jego sponsor.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę