Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Zderzenie aut na drodze 63

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zderzenia dwóch aut. Na drodze 63 tuż za Kisielnicą w kierunku Kolna bus najechał na tył skręcającego osobowego Polo. W wyniku uderzenia do szpitala została zabrana kierująca Volkwagenem. Droga w tej chwili jest częściowo zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem został oślepiony przez słońce i nie zauważył skręcającego osobowego auta. Po uderzeniu VW Polo obróciło o 180 stopni. Kierująca została zabrana do szpitala. Stan jej nie jest znany. Kierującemu busem nic się nie stało. Na szczęście otarł się jedynie o drzewo i zatrzymał w rowie, na przepuście. Ruch w tym miejscu odbywa sie wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę