Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Powstało Forum Gospodarcze Łomży

Cztery łomżyńskie organizacje utworzyły Forum Gospodarcze Łomży. W poniedziałek przed południem w sali konferencyjnej Cechu Rzemiosł Różnych nastąpiło podpisanie porozumienia o utworzeniu Forum Gospodarczego. W jego skład weszły - Łomżyńska Izba Przemysłowo - Handlowa, Zrzeszenie Handlu i Usług w Łomży, Cech Rzemiosł Różnych z siedzibą w Łomży i Rada Łomżyńskich Handlowców. Członkowie Forum Gospodarczego Łomży zgodnie podkreślali że trudno jest działać pojedynczo na rynku i to był główny podwód połączenia wszystkich organizacji.


“Naszym głównym celem jest dialog z władzami miasta” - mówił przewodniczący Rady Łomżyńskich Handlowców, Andrzej Grzymała.
Bez przedsiębiorców nie będą też przebiegać wybory samorządowe. Andrzej Grzymała zapowiedział, że członkowie Forum Gospodarczego będą startować w wyborach...
Porozumienie przewiduje, że jest możliwość rozszerzenia Forum Gospodarczego o kolejne organizacje gospodarcze za zgodą wszystkich sygnatariuszy. Dla potrzeb koordynacji działań powołana została Rada Forum Gospodarczego, w której skład weszli z urzędu prezesi lub przewodniczący organizacji gospodarczych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę