poniedziałek, 11 grudnia 2017 napisz DONOS@

Awans policjanta

Inspektor Marek Przybyszewski z Łomży został zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach. W świętokrzyskiej policji nadzoruje pion kryminalny.

Inspektor Marek Przybyszewski z Łomży został zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach.  (fot. KWP w Kielcach)
Inspektor Marek Przybyszewski z Łomży został zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach. (fot. KWP w Kielcach)

Marek Przybyszewski służbę w policji rozpoczął w 1991 roku w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży, później pracował w jednostce w Kolnie. W 2007 roku został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bielsku Podlaskim, a następnie w 2008r. na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Kolnie. W 2011 roku został Komendantem Powiatowym Policji w Grajewie, a 2014 roku objął funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Z dniem 20.06. 2016r. powierzono mu obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach.
Relacjonując wprowadzenie nowego zastępcy komendanta oficer prasowy KWP w Kielcach przekazuje, że Insp. Przybyszewski „przede wszystkim poprosił zebranych o duży kredyt zaufania. Podkreślił, że „przywozi” ze sobą duży bagaż doświadczeń, którym zamierza się dzielić ale zaznaczył, że oczekuje na wzajemność w tym względzie. Komendant w swojej wypowiedzi niezwykle zaakcentował także, że swoich podwładnych zawsze darzył ogromnym szacunkiem.”

Policja podaje, że insp. Marek Przybyszewski posiada m.in. następujące odznaczenia: Srebrna Odznaka „Zasłużony Policjant”, Złoty Medal „Za Zasługi dla Pożarnictwa”, Brązowy Medal „Za Zasługi dla Obronności Kraju” oraz Srebrny Medal za Długoletnią Służbę.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0