Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Awans policjanta

Główne zdjęcie
Inspektor Marek Przybyszewski z Łomży został zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach. (fot. KWP w Kielcach)

Inspektor Marek Przybyszewski z Łomży został zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach. W świętokrzyskiej policji nadzoruje pion kryminalny.

Marek Przybyszewski służbę w policji rozpoczął w 1991 roku w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży, później pracował w jednostce w Kolnie. W 2007 roku został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bielsku Podlaskim, a następnie w 2008r. na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Kolnie. W 2011 roku został Komendantem Powiatowym Policji w Grajewie, a 2014 roku objął funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Z dniem 20.06. 2016r. powierzono mu obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach.
Relacjonując wprowadzenie nowego zastępcy komendanta oficer prasowy KWP w Kielcach przekazuje, że Insp. Przybyszewski „przede wszystkim poprosił zebranych o duży kredyt zaufania. Podkreślił, że „przywozi” ze sobą duży bagaż doświadczeń, którym zamierza się dzielić ale zaznaczył, że oczekuje na wzajemność w tym względzie. Komendant w swojej wypowiedzi niezwykle zaakcentował także, że swoich podwładnych zawsze darzył ogromnym szacunkiem.”

Policja podaje, że insp. Marek Przybyszewski posiada m.in. następujące odznaczenia: Srebrna Odznaka „Zasłużony Policjant”, Złoty Medal „Za Zasługi dla Pożarnictwa”, Brązowy Medal „Za Zasługi dla Obronności Kraju” oraz Srebrny Medal za Długoletnią Służbę.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę